Postadres en kantoor:

Kerklaan 8a
1241 CM Kortenhoef
telefoonnummer kantoor: 035-7603246

Bezoekadres Hilversum:

Mozartlaan 29
1217 CM Hilversum

 

Bezoekadres Kortenhoef:

Kerklaan 8a
1241 CM Kortenhoef

 

Algemene informatie/vragen/nieuwe aanmeldingen:

Karin van Zanden: 06-55995537, karin.van.zanden@hetzandkasteel-pgb.nl / info@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Weekendopvang:

weekendopvang@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Logeerweekenden:

logeerweekenden@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Naschoolse- , vakantie- en studiedagopvang:

dagopvang@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Frisborrel en jongerenavond:

jongerenavond@hetzandkasteel-pgb.nl

 

 

Contactinformatie het zandkasteel-pgb

Karin van Zanden, directeur:

06-55995537 / karin.van.zanden@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Nicky Konijn, locatieleider Hilversum:

06-31086891 / nicky.konijn@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Anne Giskes, locatieleider Hilversum:

06-15664970 / anne.giskes@hetzandkasteel-pgb.nl

 

Esther Biekart, locatieleider Kortenhoef:

06-25150328 / esther.biekart@hetzandkasteel-pgb.nl